Michael KellyV

Michael Joseph Kelly

7,9
14 419 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Kelly

świetny

użytkownik usunięty

Widziałam go w kilku filmach, epizodach i nie wiem czemu, ale gościa uwielbiam :-) Niezły z niego
aktor. A za rolę Stampera, wręcz go ubóstwiam, szkoda że zaliczył deada;/.

ludzie będą wdzięczni, jak usuniesz tego posta, albo zamieścisz ostrzeżenie o spoilerze

użytkownik usunięty
Kifot

Nie zaznaczyłam? Musiałam zapomnieć, a nie wiem jak usunąć. Ale właśnie to są zalety forum, że wszędzie się trafia na spoilery ;/

Ty śmieciu! Wiesz co to są spoilery?

użytkownik usunięty
matex62

Wiem, ty szujo!

To może ich użyj... aaa... i może mózgu trochę też...

użytkownik usunięty
webking

Tak trudno przeczytać dwa posty wyżej? Wyjaśniłam już. Może czas użyć oczu? Każdemu mam teraz z osobna odpowiadać? Skoro macie dzieci taki problem, to zablokujcie tę wiadomość.
Gdyby jakiś idiota mi nie odpisał (i kolejno jeszcze dwóch), to ten post z przed pół roku dawno by zaginął w czeluści forum, ale nie takie trolle jak wy muszą wciąż coś odpisywać, więc sami przyczyniacie się do spoilerowania. Nagle się obrońcy znaleźli. Jakoś w sierpniu was nie było.

użytkownik usunięty

Jednak deda nie zaliczył :-)
Czekam na przeprosiny hejterzy ;]

przeżył, no i wciąż jest świetny <3 nie czaję tylko, o co chodzi z piciem burbona przez strzykawkę? chlanie z gwinta jest już passe?? :P

użytkownik usunięty
btw123

On był chyba alkoholikiem i dlatego tak robi. Ale wiele faktów zapominam z przed roku czy dwóch :-D

użytkownik usunięty
btw123

Nawet we wcześniejszym sezonie coś było, że ktoś go częstował alko, a on nie chciał i chyba chodził na jakieś spotkania AA czy coś. Może taka mała ilość ze strzykawki go nie uzależni :-D

zastanawiałam się nad tym, czy jest jakiś cel w takim, hmm spożywaniu alkoholu, ale chyba po prostu zapomniałam na chwilę, jak pokręceni są wszyscy w tym serialu.... :P

użytkownik usunięty
btw123

Są pokręceni i to bardzo, sądzę, że on po prostu chce stworzyć sobie element fantazji/relaksu w postaci zasmakowania whisky... Ale jak chcesz wiedzieć dokładnie, to napisz do reżysera :-)

Ktoś gdzieś "bystry" napisał, że ten prezydent Rosji jest wzorowany na Putinie :-D Chyba chcą wojny :-)

hahaa, scena z dziewczynami z Pussy riot była świetna. bardzo mi się podoba aktor grający Putina, idealnie pasuje!

użytkownik usunięty
btw123

Sama nazwa Pussy jest dość komiczna :-D

Jednak zaliczył zgona

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones