PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33380}

Noc żywych trupów

Night of the Living Dead
6,7 12 171
ocen
6,7 10 1 12171
6,8 4
oceny krytyków
Noc żywych trupów
powrót do forum filmu Noc żywych trupów

Jak to się stało, że ten film nie dostał Złotej Maliny?

ocenił(a) film na 1
kociara_4

Dokładnie. Na początku myslalem,ze to wszystko jej sie sni,bo po 3 minutach filmu już jakies zombie ich napadło! masakra ! po 15 minutach wyłączyłem..1/10.

tomeklp

Dlaczego wyłączyłeś? o.O

ocenił(a) film na 1
RafX

a jak myslisz?

tomeklp

Bo ci się nie podobał nie wiem dlaczego...

ocenił(a) film na 1
RafX

Właśnie dlatego :)

ocenił(a) film na 8
tomeklp

Nie podobał Ci się bo akcja z zombi się szybko zaczęła? Bo tak wynika z Twojej wcześniejszej wypowiedzi. No i pamiętaj, ze ten film to remake filmu z 1968, a tam wygląda to tak samo.

tomeklp

po 15 minutach miałam podobne odczucia, ale trzeba było oglądać do końca, żeby móc dobrze go ocenić. w miarę upływu czasu się wciągalam, świetne kreacje bohaterów pomijając wyjące zombiaki ;p

paciepna

Dopiero teraz sprawdziłem, co to ta złota malina. :D

Co wy chcecie od tego filmu? Za szybko się akcja zaczęła?

kociara_4

A jak to się dzieje, że horrory grane obecnie w kinach nie dostają Złotych Malin? Powielają te same historie, przerażone panienki biegają tu i ówdzie i są do bólu przewidywalne. "Noc żywych trupów" jest o wiele lepsza pod względem akcji i aktorstwa od tych shitów.

ocenił(a) film na 6
paciepna

Bo Złote Maliny dostają chyba przede wszystkim duże produkcje, ze znanymi nazwiskami, natomiast horrory takie jak 'Noc żywych trupów' to kino kategorii B - mały budżet, nieznani aktorzy.

ocenił(a) film na 8
wojteczek

Tony Todd nieznanym aktorem...

ocenił(a) film na 7
GHX03

Oczywiście, że Todd jest mało znany.To aktor klasy B.
A co do filmu to całkiem dobry remake klasyki pana Romero.

ocenił(a) film na 6
GHX03

GHX03 - oczywiście, że jest znany, ale wśród miłośników horrorów (a i to nie jest pewne). Natomiast trudno go postawić w jednym szeregu obok np. Jacka Nicholsona czy Anthony Hopkinsa. To miałem na myśli. To jest - jak słusznie zauważył Detoksynator - aktor filmów klasy B, a takie filmy zna dość specyficzne, wąskie grono odbiorców. Tak mi się w każdym razie wydaje.

kociara_4

uwielbiam filmy z zombie :D to jest klasyka horroru,każdy słyszał o tym filmie tylko nie wiem jak ocenić...

ocenił(a) film na 2
kociara_4

podzielam Twoje zdumienie, ten film był tak zły, że to aż niesamowite

kociara_4

Ten film mnie niestety nie przerażał, a śmieszył, dlatego całego nie obejrzałem.

kociara_4

Nie rozumiem,film był bardzo dobry!

ocenił(a) film na 1
jporuba

Dobry to był ten pierwszy, bo był świeży.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones