PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836439}

Armia umarłych

Army of the Dead
5,0 23 762
oceny
5,0 10 1 23762
4,9 9
ocen krytyków
Armia umarłych
powrót do forum filmu Armia umarłych

To zapowiada się jak idealny film z gatunku "filmy z Michelle Rodriguez", z tym, że nie gra w nim Michelle Rodriguez.

ocenił(a) film na 8
p310

Tylko że tacy "Szybcy i wściekli 7" czy "Alita: Battle Angel" to są sztos filmy z nią, więc nie jest to nic złego, że taka kategoria...

ocenił(a) film na 3
RipRoy

Zapowiada się, zapowiada się... film już jest dostępny :-)

ocenił(a) film na 2
RipRoy

ja ją bardzo lubię i może jakby tu była to lepiej by się to oglądało. Na razie mam za sobą godzinkę i dupy nie urywa.

ocenił(a) film na 5
p310

Rozbawił mnie Twój komentarz :D jednak można mu nie przyznać racji :)

ocenił(a) film na 4
p310

Haha. Myślałem , że tylko ja tak mam. Też mam szufladkę nazwaną M. Rodriguez. Filmy z przerysowaną do granic możliwości heroiną, którą co prawda idzie zranić ale zabić raczej nie. Zresztą ona i tak na koniec lubi się poświęcić dla dobra reszty i wysadzi się sama. Nie rozszyfrowałem jedynie tego spojrzenia "mam świat w dupie"- to jest niedomykalność powiek czy raczej ich niedootwieralność?

p310

Cały film popsuł wątek córki głównego bohatera i jej durnej akcji ratunkowej.

p310

Najlepsze w twoim komentarzu jest to, że nie wiedziałem jak się nazywa ta dziewczyna z Szybkich i Wściekłych, ale całkowicie Cię zrozumiałem :D Mistrzostwo świata!

p310

Idealny komentarz!

p310

ja bardzo lubię tą aktorkę z LOST i Avatara, ale nie oglądałem "Szybkich i wściekłych" poza pierwszą częścią; niestety ten film to rzeczywiście pewnie coś w stylu "Szybcy i wściekli - edycja zombie"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones