PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836439}

Armia umarłych

Army of the Dead
5,0 23 759
ocen
5,0 10 1 23759
4,9 9
ocen krytyków
Armia umarłych
powrót do forum filmu Armia umarłych

Nie istnieją w języku polskim takie przymiotniki, które potrafiły by opisać poziom tego czegoś... Gorszego "filmu" w życiu nie widziałem. Dla niego powinni na filmwebie ujemną skalę ocen utworzyć...

ocenił(a) film na 7
nugen

Wiele rzeczy, trzeba czytać między wierszami. Mi się podobało, ale dla Kogoś, kto patrzy tępo w ekran faktycznie film mógł wydawać się słaby. ^^

viatori

Jakie na przykład? Przytocz

ocenił(a) film na 5
viatori

Między wierszami, że co? Że w USA to wolny kraj, a że w tej chwili byli w "mini" apokalipsie to są bardziej wolni? Jak dla mnie to był zwykły kicz i nie ma co szukać w tym filmie głębszych przemyśleń. Film na raz dla czystej rozrywki. Choć mocno wydłużony np. scenami o nitce więzi między ojcem, a córką (ciągłe rozmowy o kanapkach). Za długi, za nudny, ale z dobrymi scenami gore.

ocenił(a) film na 7
lukasz12548

Właśnie o takie, odniesienia i smaczki mi chodzi, zamierzona kiczowatość i odniesienia do konkretnych produkcji. Nie ukrywam też, że pisząc pierwszy komentarz, jedną z moich intencji, gdzieś w głębi duszy było wywołanie "gównoburzy".^^ Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
viatori

czyli wsadzasz kij w szprychy i patrzysz jak sie kto wypier..oli :D Gratuluje hobby... A film spoko, akcyjniak o zombie, troche pastiszu, troche przerysowania biorac pod uwage posuche w filmach fabularnych przez pandemie, spoko.

ocenił(a) film na 2
lukasz12548

Sceny gore moim zdaniem niepotrzebnie spowalniały ten film - przede wszystkim scena "zabawy jedzeniem" przez zombie-tygrysa.

użytkownik usunięty
religawojtek

Oczywiście, że niepotrzebnie, a to zważywszy na fakt, że było ich jak kot napłakał, więc musieli wycisnąć co się da.

ocenił(a) film na 1
viatori

Co między tymi wierszami widzisz? Beznadziejnych bohaterów? Przewidywalną akcję? Żałosny scenariusz? Bo tak naprawdę oprócz tego co wymieniłem nic lepszego w tym gniocie nie ma

ocenił(a) film na 7
No_Will_Treaty_Here

Chodzi mi o mnóstwo odniesień do rożnych gatunków filmowych, a nawet konkretnych filmów i seriali. Widziałem tego naprawdę dużo i to mi się podoba. Może dlatego że w ogóle widziałem tysiące filmów, a pamięć mam raczej niezłą.^^

ocenił(a) film na 1
viatori

Odniesienie do jakiegokolwiek filmu nie uratowało by tej porażki, jeżeli te odniesienia zrobiły z tego czegoś film warty oceny 7/10 no to masz najwyraźniej słaby system oceniania

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
zdrojewski

wnioski czerpiesz z autopsji?

ocenił(a) film na 7
zdrojewski

Być może. Słyszałem już, że jestem "oderwany od rzeczywistości" ale debila pierwszy raz. Pozwoliłem sobie prześledzić nieco Twojej historii i ocen, i szczerze powiem, że teraz mało mnie Twoja opinia obchodzi. Pozdrawiam^^

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
lukarian1313

He he +. idę teraz wleźć pod kamień i płonąć ze wstydu.

użytkownik usunięty
viatori

Spodziewalem sie strasznej kupy jak to netflix ma w zwyczaju swoim a tu sie milo zaskoczylem i nawet dalo rade obejrzec ten film i nie bylo tak tragicznie wcale

viatori

Udany trolling, prawie dałem się złapać.

viatori

Dziwne wiersze chytasz :)

nugen

To mało filmów widziałeś ;) Naprawdę są gorsze filmy niż ten. Przeciętniak jakich wiele. Do obejrzenia na raz

aa-kinomaniak

Trochę ich widziałem w życiu swym. Do Kup oczywistych nawet nie podchodzę, więc wypowiadam się tylko na temat tych, na których dotrwałem do końca (dziwię się w sumie sam sobie, że To coś obejrzałem prawie do końca)

ocenił(a) film na 4
nugen

ciekawe co się stało z tygrysem XD totalnie ten film został przekombinowany a zapowiada się druga część i może trylogia nawet ehh szkoda

ocenił(a) film na 8
nugen

XD

Nie oglądałeś większośći seriali netfliksa, Dunkierki, awendżersów, łonderłomenów i innego badziewia o superbohaterach z ostatnich lat, czy jak?
To nie jest arcydzieło, po prostu zwykła młucka z otoczką fabularną i tyle.
Skoro twierdzisz, że to najgorszy film jaki widziałeś to albo mało widziałeś albo jesteś siedziałeś ostatnie 10 lat w jaskini... Ewentualnie dopiero Ci podłączyli internet.
Uwierz mi - Są gorsze.

ocenił(a) film na 2
nugen

Zgadzam się, lubię takie klimaty i potrafię wiele wybaczyć, a tutaj naciągane dwa daję.

ocenił(a) film na 5
nugen

Jak dla mnie Zack trochę popłynął, zombie roboty, zombie kosmici i do tego zabawa w mulitiwersum i różne linie czasowe, do tego mnóstwo odwołań mitologicznych to już gruba przesada jak na taki film.

ocenił(a) film na 7
Cyric

wlasnie zajebite easter eggs :)

ocenił(a) film na 2
nugen

DOKŁADNIE TAK

ocenił(a) film na 7
zdrojewski

a spodziewales sie dramatu o wyalienowaniu zombie w technokratycznym spoleczenstwie...? Trzeba byc niezlym dzbanem, zeby zawiesc sie na tym filmie wiedzac o czym dokladnie jest :D

ocenił(a) film na 3
sobanek

Ten film jest słaby i durny, choć nadal są gorsze, np. Kac Wawa czy Smoleńsk. :)

ocenił(a) film na 3
sobanek

W pewnym momencie (nie wiem na ile aspirował ku temu reżyser) film robił się na dramat miłości córki do ojca. Wyszedł z tego filmu taki shake.
Trochę tego, trochę tego x15. Chcieli tam wejść po cichu a szli jak armia na umarłych.

ocenił(a) film na 3
nugen

Nie no, są gorsze filmy. Dla grupki znajomych przy chipsach i piwie pewnie będzie jak znalazł. Połowy nie obejrzą bo będą zajęci czymś ciekawszym, drugiej połowy i tak nie będą musieli skumać. Film jest tak przewidywalny i prosty. Było wiadomo, że na końcu jak Ford z lodówki, to tutaj wyjdzie tyle, że ze skarbca.. nasza nadzieja na lepsze jutro XD

ocenił(a) film na 8
nugen

Bardzo fajny film, udana rozrywka, nie do końca szablonowy, kilka spoko zwrotów akcji, kilka scen bez sensu, kilka bardzo dobrych rozwałek i ogólnie spoko tempo, fajnie wizualnie wyglądający film. Nie kumam, czego ludzie oczekują po filmie ze strzelaniem do zombie, ale właśnie w kategoriach strzelaniny do zombie to naprawdę wypada kapitalnie - o niebo lepszy niż chociażby "Land of the Dead" czy "Monster Hunter".

Nie będę się przecież pluł, że film nie jest realistyczny, no bo to film o zombie przecież...

nugen

Smoleńsk,pętla,blair witch project,kac wawa,the room...Moge tak dlugo.Mało filmów widzialeś w życiu chyba.A jak chcesz ambitny film o zombie to albo cofnij się do lat 30 albo obejrzyj Zombie express.Nie wiem czego oczekiwales od tego filmu.

ocenił(a) film na 3
klepak84

Zdecydowanie: Train to Busan Warto! (tylko nie 2 część żeby nie psuć odbioru bo wyszła z tego armia umarłych)

nugen

Przed obejrzeniem pomyślałem, że Twój wpis to pewnie jakiś przesądzony ból tylnych części ciała osoby która od filmu o zombie oczekuje czegoś więcej. Po obejrzeniu stwierdzam, że miałeś 100 % racji. Problem w tym, że z filmu o zombie w wegas właśnie ktoś chciał zrobić coś więcej i przez to wyszedł straszn craap.

ocenił(a) film na 4
nugen

Film beznadziejny, ale jak pominiemy wszystko i skupimy się wyłącznie na czystej rozwałce, to ujdzie. Poza tym widziałem gorsze filmy, ale przyznaje nigdy nie dałem tak niskiej oceny. Kilku aktorów trzymało klimat, ale scenariusz im w tym nie pomagał. Dziwny film, naprawdę dziwny. Ocena 4/10.

ocenił(a) film na 4
kaze_w

Nic nadzwyczajnego. Świetniy trailer, ale sam film poniżej oczekiwań, z mnóstwem głupot i pseudo mądrych wypowiedzi. Ale do obejrzenia i komentowania "no wiedziałam że ten zaraz zginie" albo "nie idź tam!" czy "No głupku, co ty robisz?!" w sam raz. 4/10.

nugen

Żeby dzisiaj zrobić film o zombiakach, który zapada w pamięć, trzeba przekombinować, tak, jak w powyższym "dziele". Albo widz nam durnieje i trzeba robić filmy pod niego, albo ja już nie umiem w zombie i współczesne filmy-rozwałki. Przede wszystkim obawiam się jednak jednego - że będzie wypuszczone Snyder Cut.

ocenił(a) film na 4
Jo_Many

Zacznijmy od tego, że ten film nie zapada w pamięć. Jest dokładnie taki jak setki innych współczesnych zombie movies. Obejrzałem lekko ponad 2tys. horrorów i niewiele zombiaczych filmów zostaje w pamięci. Chcesz coś oryginalnego w tym temacie, to polecam "Miss Zombie" z 2013.

Astro_Zombie

Wolę "Martwicę mózgu" :) Klaaaasyka :)

nugen

Polecam obejrzeć "Postal" w celu weryfikacji opinii "gorszego filmu w życiu nie widziałem".

Mavelius

Jak na film Uwe Bola to i tak dobry hehehehe

ocenił(a) film na 4
nugen

Hehehe :D Gorsze produkcje widziałem. Co do filmu to wiadomo, że mogłoby być znacznie lepiej, gdyby usiadł do tego scenarzysta z World War Z (tam ułatwione zadanie, film powstał luźno na podstawie książki), bo sporo zależy też od dobrej historii, której tu zabrakło. Mam wrażenie, że nie o to chodziło Zackowi Snyderowi, doceniam zaangażowanie w kostiumy i efekty specjalne, a także pracę kamery- to wszystko można zobaczyć w 20minutowym materiale poświeconym Armii Upadłych na netflixie :) Szkoda, że przekombinowali z zombiakami, Świt żywych trupów pod kątem realizmu i prostoty był genialny.

ocenił(a) film na 2
nugen

Gorsze filmy widziałem, ale muszę przyznać, że ten jest w ścisłej czołówce kupowatości. Ktoś tu pisał o czytaniu między wierszami, o odniesieniach itp. Ja bardzo przepraszam, ale jak coś jest gównem, bo nawet nie piaskiem, to żadne "odniesienia" bicza z tego nie ukręcą.

nugen

Szmira jakich mało. Apokalipsa, wszędzie armie zombiaków, ludzie ledwo funkcjonują w tym świecie, ale spoko- oczywiście aktorki grające wojowniczki biegają po planie filmowym z pełną tapetą, wymalowane jak Kardashianki na dyskotece. Pewnie nakładały sobie tą tapetę między zabiciem jednego zombiaka a drugiego...O brakach w scenariuszu i banalnych tekstach nawet nie ma co wspominać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones