PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=102154}

Świt żywych trupów

Dawn of the Dead
6,3 42 212
ocen
6,3 10 1 42212
6,9 14
ocen krytyków
Świt żywych trupów
powrót do forum filmu Świt żywych trupów

superzasto

ocenił(a) film na 10

super ze powstaje remake. Na orginale bałem sie strasznie i mam nadzieje ze podobne wrazenia znow mnie nie ominą.

ocenił(a) film na 10
denerius

Ja tam uważam Noc trupów (1) za jeden z najlepszych gore horrorów, 2 oglądałem tylko w kawałkach, a 3 uważam za wielkie spierdolenie potencjału Livind Deads. To co tam było pokazane to poprostu dno. Na 4 jeszcze niebylem ale jutro ide.
Wierzę że szykuje się Straszny seans :)

ocenił(a) film na 10
brzydal_m

a co rozumiesz przez 2 albo 3. Nie było takich części. Każda miała odrębny tytuł. A może pomyliło ci się z Powrotem żywych trupów, który to właśnie miał 3 części.

ocenił(a) film na 10
IvanH

to znaczy chodzi mi tylko o "POwrót żywych trupów 3", a jak jest 3 to musialo byc 2 :). A na czwóreczce byłem wczoraj, i powiem jedno K A P I T A L N E

ocenił(a) film na 10
brzydal_m

Więc wyjaśnie: "Powrót żywych trupów 3" to nie jest film z tej serii co film, który obejrzałeś. Więc to nie jest 4 część. Przejrzyj twórczość Georga Romera na Filmwebie to się trochę zorientujesz.

ocenił(a) film na 10
IvanH

dzieki za wyjasnienie, obie serie mają coś wspólnego i mogło mi się pomieszać. Czy "Powrót żuwych trupów" od zawsze był taki do bani, czy tylko trzecia część ?

ocenił(a) film na 10
brzydal_m

Pierwsza część "Powrotu żywych trupów" straszyła mnie jak miałem chyba 5 lat, do dziś pamiętem te okropne sceny. 2 nie widziałem, a 3 często leciałą w TV, była taka średnia, nawet w miarę, reżyserował ją Brian Yuzna, specjalista od tanich horrorów no i wyszło jak wyszło.

ocenił(a) film na 10
brzydal_m

DAWN OF THE DEAD jest najlepszym o trupiakach poza noca zywychtrupow ta czarnobiala :]

ocenił(a) film na 10
Fazinho

w ogole super pomysem byo wprowadznie zombiakow ktore nie snuja sie jak jakies palki tylko atakuja ludzi z wielka dynamika i agresja co sprawia ze trupiaki sa o wiele trudniejszym przecwnikiem

użytkownik usunięty
Fazinho

fakt... residentowskie zombi strasznie zamulaja... :D ale tez maja swoj klimat... a film DOWN OF THE DEAD ogolnie mi sie podobal poza paroma naciaganymi akcjami ale tak musi byc zeby bylo wszystkiuego po trochu a oprocz tego bardzo ale to bardzo sie rozczarowalem po muzyce... jakas niby strasznuiejsza scena a tu puszczaja jakas kupe wogole nie do nastroju ani do sytuacji... !!

ocenił(a) film na 8
denerius

po obejrezniu trailera od razu skoczyłem do kina, aż miło popatrzeć jakie te zombiaki żywotne, kilmat zachowany ,po prostu ogień, ogień!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones