PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=102154}

Świt żywych trupów

Dawn of the Dead
6,3 42 205
ocen
6,3 10 1 42205
6,9 14
ocen krytyków
Świt żywych trupów
powrót do forum filmu Świt żywych trupów
ocenił(a) film na 4
Kwiatuszek8999

Zawiodłaś się? Czyli oczekiwałaś czegoś po filmie o Zombie? To prawda, że film delikatnie mówiąc nie powala, ale w porównaniu z innymi produkcjami tego typu jest wręcz bardzo dobry (w sumie drugi najlepszy po "Zombieland" jaki widziałem). Zaznaczam tylko, że nie oglądałem starych filmów tego typu, jak Noc żywych trupów z lat 60-tych.

ocenił(a) film na 7
Kwiatuszek8999

Film wcale nie jest taki zły. Nie jest może podobny do tych starszych horrorów o zombiakach, ale daje radę. Zwłaszcza niektóre momenty humorystyczne mnie rozbawiły, jak na przykład gra w szachy na dachu. Jak dla mnie 6/10

Kwiatuszek8999

a co?? wolalas filmy w rezyserii ROMERO?? gdzie przed kazdym zombiakiem mozna uciec bo chodza wolniej od mojej 90 letniej babaci?? tutaj przynajmmniej jakos sie sprawnie ruszaly . Genialna scena z dziewczynka w sypialni(sasiadka) na poczatku filmu!!! Nooo, ale o gustach sie nie dyskutuje:))) Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 5
Agent_21

No właśnie to ich zbyt szybkie poruszanie było nierealistyczne :P

truscavv

a wolne poruszanie sie bylo realistyczne?? a "zywe trupy" wogole moga byc realistyczne?? :)))

użytkownik usunięty
Agent_21

titanic i kogel mogel 10/10 i wszystko jasne

ocenił(a) film na 6
Agent_21

Tak wolne poruszanie byłoby bardziej realistyczne. Zresztą pomyśl: żywe trupy... ledwo myślące itp. bardziej pasuje by chodziły wolno, bez ładu, niż biegały jak ludzie... zresztą nie zrozumie ten kto nie grał w Resident Evil 2 (odgłosy szurających stóp zombie). To jest po prostu klimatyczne i przerażające! Jak widzę biegnącego zombie to się zawsze uśmiecham...

ocenił(a) film na 7
Mati86

no właśnie ,jest róznica żywy trup czy jakiś zarażony wirusem jak w 28 dni pózniej ,dla mnie bardziej niebezpieczna i realistyczna jest wersja fast zombi z wirusem ,a nie powolne umarlaki które żeby zarazić muszą ugryżć ,bardzo łatwo uciec i takiego delikweta zneutralizować ,dla mnie filmy jak zarażają cały świat, takie powolne truchła jest co najmniej dziwne(Ziemia żywych trupów ,wersja nowa i Romera). Masz racje Mati te powolne ciężkie szuranie i odgłosy są mega przerażające :D

użytkownik usunięty
Kwiatuszek8999

Czegoś mi w Twojej wypowiedzi zabrakło. Aha - uzasadnienia.

Jakiegokolwiek.

ocenił(a) film na 9

Według mnie najlepszy film o zombie a oglądałem juz chyba wszystkie ; p

ocenił(a) film na 8

zgodzę się z Tobą. 1/10 to trochę przesada dać.

ocenił(a) film na 7
Kwiatuszek8999

Zmień partnera :)))

ocenił(a) film na 7
Kwiatuszek8999

I don't get it... skoro dałaś takiemu filmowi jak "wzgórza mają oczy" okrągłe 10,czyli się nim nie zawiodłaś,to czego Ty oczekujesz od tego filmu i czemu Ci się nie podoba? I dawanie oceny 1 filmowi a do tego zakładanie takiego tematu bez uzasadnienia to według mnie po prostu głupota.

ocenił(a) film na 3
Kwiatuszek8999

też się zawiodłem,ci trzej ochroniarze ze sklepu bardzo irytujący,za dużo gadania i to co wkurza najbardziej-niestrzelanie w głowe

Kwiatuszek8999

won klan ogladac

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones