PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=102154}

Świt żywych trupów

Dawn of the Dead
6,3 42 212
ocen
6,3 10 1 42212
6,9 14
ocen krytyków
Świt żywych trupów
powrót do forum filmu Świt żywych trupów

Świetne kino, na pewno jest dużo lepiej od pierwowzoru który był przede wszystkim dziwny i się
zestarzał. Oczywiście nie jest to najlepszy film o zombie, bo czy te zombie to jeszcze zombie to kwestia dyskusyjna, według mnie nie bo biegają ale i tak jest dobrze. Cieszę się że nie było
szukania leku, którego nie ma czy dotarcie do miejsca, które od dawna jest zrównane z ziemią.
Wszystko to co oczekuję od tego typu filmów było więc jestem zadowolony i szczerze polecam film
bo jest wykonany na wysokim poziomie nie straszy słabą grą aktorską ani efektami.

ocenił(a) film na 7
ElTabasco

Powiem szczerze, że to najlepszy film o zombie jaki widziałem do tej pory. Uwielbiam tę tematykę ale przyzwoitych filmów ją poruszających ze świecą w ręku szukać. Poleciłbyś coś wartego uwagi?

TonyMontana_fw

Pozycją numer jeden jest The Walking Dead ;] To serial ale naprawdę warto poświęcić czas bo czegoś lepszego w tej tematyce po prostu nie ma :D

ocenił(a) film na 7
ElTabasco

The Walking Dead znam i cenię, chociaż sezon 3 był słaby. Od siebie dodam komiksy The Walking Dead, wszystkie są dostępne na yt po angielsku. Świetna sprawa, dużo lepsza niż sam serial.

TonyMontana_fw

Komisy czytałem dość dawno temu, rzeczywiście świetna sprawa.
Niewiele jest dobrych filmów o zombie, jedyne co mi jeszcze do głowy przychodzi to wysyp żywych trupów i zombieland ale to humorystyczne podejście do tematu.

ocenił(a) film na 3
ElTabasco

żart? to tandetne kino dla bezmózgich amerykanów. Tam się piszę te scenariusze pod wpływem mocnego upojenia lub na ostrym kacu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones