filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
AACTA
1988
http://aacta.org/
Australijski Instytut Filmowy / Australijska Akademia Sztuk Filmowych i Telewizyjnych
AFI / AACTA (od 2012 roku)
Najlepszy film
wygrane
Nawigator: Odyseja Średniowieczna
(1988)
John Maynard
nominacje
Bulwar utraconych złudzeń
(1988)
Frank Howson
Mull
(1989)
Howard Grigsby
Poważne obrażenia
(1988)
Richard Brennan
Najlepsza aktorka
wygrane
[Nadine Garner]
Nadine Garner
jako Phoebe Mulens w filmie
Mull
(1989)
nominacje
Rosey Jones
Afraid to Dance
(1988)
Wendy Hughes
Porywy serca
(1988)
Joey Kennedy
Tender Hooks
(1989)
Najlepszy aktor
wygrane
[John Waters]
John Waters
jako Tom Garfield w filmie
Bulwar utraconych złudzeń
(1988)
nominacje
Sean Scully
Fobia
(1990)
Hamish McFarlane
Nawigator: Odyseja Średniowieczna
(1988)
Mark Lee
The Everlasting Secret Family
(1988)
Najlepszy reżyser
wygrane
[Vincent Ward]
Vincent Ward
Nawigator: Odyseja Średniowieczna
(1988)
nominacje
Pino Amenta
Bulwar utraconych złudzeń
(1988)
Craig Lahiff
Fever
(1988)
Don McLennan
Mull
(1989)
Najlepsza aktorka drugoplanowa
wygrane
[Tina Bursill]
Tina Bursill
jako Paula w filmie
Jilted
(1987)
nominacje
Mary Coustas
Mull
(1989)
Sue Jones
Mull
(1989)
Julie Nihill
Porywy serca
(1988)
Najlepszy aktor drugoplanowy
wygrane
[Kim Gyngell]
Kim Gyngell
jako Ian McKenzie w filmie
Bulwar utraconych złudzeń
(1988)
nominacje
Paul Livingston
Nawigator: Odyseja Średniowieczna
(1988)
Bruno Lawrence
Poważne obrażenia
(1988)
John Meillon
The Everlasting Secret Family
(1988)
Najlepsza aktorka w filmie telewizyjnym
wygrane
[Kerry McGuire]
Kerry McGuire
jako Olive Bodill w filmie
Olive
(1988)
nominacje
Judith Stratford
Custody
(1988)
Maggie King
Sisterly Love
(1988)
Joan Sydney
Sisterly Love
(1988)
Najlepsza aktorka w miniserialu
wygrane
[Anne Phelan]
Anne Phelan
jako Mumma Darcy w serialu
Poor Man's Orange
(1987)
nominacje
Tushka Bergen
Always Afternoon
(1988)
Kaarin Fairfax
Poor Man's Orange
(1987)
Victoria Longley
The Alien Years
(1988)
Najlepsza muzyka oryginalna
wygrane
Lekka kawaleria
(1987)
Mario Millo
nominacje
Daisy and Simon
(1988)
Morton Wilson
,
Andrew Hagen
Encounter at Raven's Gate
(1988)
Graham Tardif
,
Roman Kronen
Fever
(1988)
Frank Strangio
Najlepsza reżyseria filmu telewizyjnego
wygrane
A Matter of Convenience
(1987)
Ben Lewin
nominacje
Czysta machina
(1988)
Ken Cameron
Olive
(1988)
Stephen Wallace
Touch the Sun: Princess Kate
(1988)
George Ogilvie
Najlepsza reżyseria miniserialu
wygrane
True Believers
(1988)
Peter Fisk
nominacje
Captain James Cook
(1987)
Lawrence Gordon Clark
Poor Man's Orange
(1987)
George Whaley
The Alien Years
(1988)
Donald Crombie
Najlepsza scenografia
wygrane
Nawigator: Odyseja Średniowieczna
(1988)
Sally Campbell
nominacje
Encounter at Raven's Gate
(1988)
Judith Russell
Niebezpieczna gra
(1987)
Igor Nay
Spirits of the Air, Gremlins of the Clouds
(1989)
Sean Callinan
Najlepsze kostiumy
wygrane
Nawigator: Odyseja Średniowieczna
(1988)
Glenys Jackson
nominacje
Bulwar utraconych złudzeń
(1988)
Cheryl McCloud
Mull
(1989)
Jeanie Cameron
Spirits of the Air, Gremlins of the Clouds
(1989)
Angela Tonks
,
Mathu Anderson
Najlepsze zdjęcia
wygrane
Nawigator: Odyseja Średniowieczna
(1988)
Geoffrey Simpson
nominacje
Bulwar utraconych złudzeń
(1988)
David Connell
Lekka kawaleria
(1987)
Dean Semler
Poważne obrażenia
(1988)
Ellery Ryan
Najlepszy aktor w filmie telewizyjnym
wygrane
[Ernie Dingo]
Ernie Dingo
jako Frank Smith w filmie
A Waltz Through the Hills
(1988)
nominacje
Nicholas Eadie
Fragments of War: The Story of Damien Parer
(1988)
Nick Tate
Olive
(1988)
John Hargreaves
The Lizard King
(1987)
Najlepszy aktor w miniserialu
wygrane
[Ed Devereaux]
Ed Devereaux
jako Ben Chifley w serialu
True Believers
(1988)
nominacje
Keith Michell
Captain James Cook
(1987)
Shane Connor
Poor Man's Orange
(1987)
Simon Chilvers
True Believers
(1988)
Najlepszy dźwięk
wygrane
Lekka kawaleria
(1987)
James Currie
,
Craig Carter
,
Peter Burgess
,
Peter D. Wood
,
Phil Heywood
,
Lloyd Carrick
nominacje
Niebezpieczna gra
(1987)
Phil Heywood
,
Martin Oswin
,
Peter Fenton
Powrót nad Śnieżną Rzekę
(1988)
David Harrison
,
Gary Wilkins
,
Peter Burgess
,
Ron Purvis
,
Terry Rodman
,
Tim Chau
Rikky and Pete
(1988)
Roger Savage
,
Craig Carter
,
Chris Goldsmith
,
Ross Chambers
,
Frank Lipson
,
Lloyd Carrick
Najlepszy fikcyjny film krótkometrażowy
wygrane
Cherith
(1988)
Shirley Barrett
Najlepszy film telewizyjny
wygrane
A Matter of Convenience
(1987)
Noel Price
Najlepszy miniserial
wygrane
True Believers
(1988)
Sandra Levy
,
Matt Carroll
Najlepszy montaż
wygrane
Nawigator: Odyseja Średniowieczna
(1988)
John Scott
nominacje
Bulwar utraconych złudzeń
(1988)
Philip Reid
Poważne obrażenia
(1988)
Marc van Buuren
The Dreaming
(1988)
Suresh Ayyar
Najlepszy pełnometrażowy film dokumentalny
wygrane
Cane Toads
(1988)
Mark Lewis
Wyróżnieni w roku 1988
Nawigator: Odyseja Średniowieczna
(
6/8
)
True Believers
(
3/4
)
Bulwar utraconych złudzeń
(
2/7
)
Lekka kawaleria
(
2/3
)
A Matter of Convenience
(
2/2
)
Mull
(
1/6
)
Poor Man's Orange
(
1/4
)
Olive
(
1/3
)
A Waltz Through the Hills
(
1/1
)
Cherith
(
1/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.